Haberler

İstanbul'un Yanı Başında Kaçırılmayacak Fırsat

İstanbul'un Yanı Başında Kaçırılmayacak Fırsat

Eski adı "Pazar Suyu" olan Karasu, 1888 yilında nahiye, Cumhuriyet'in ilk yıllarında bucak, 1933 yılında Kocaeli İline bağlı bir ilçe olmuştur. 22 Haziran 1954 yılında Sakarya’nın İl olması ile birlikte Sakarya İline bağlı bir İlçe olmuştur.

İlçe Batı Karadeniz bölgesinin bitimi, Marmara bölgesinin başlama noktasındadır. Şehir Merkezine Uzaklığı 55 Km.'dir. Doğusunda Kocaali ilçesi, batısında Kaynarca ilçesi, güneybatısında Ferizli ilçesi, güneyinde Hendek ilçesi, kuzeyinde ise Karadeniz ile çevrilidir.

Yeşilin her tonunu görebileceğiniz ormanları, birbirinden güzel gölleri ve tertemiz havasıyla Karasu, son yıllarda turizm potansiyelini giderek artıran yerlerin başında gelmektedir. Karadeniz’e uzanan 20 kilometre uzunluğundaki sahili ve romatizmal hastalıklara iyi geldiğine inanılan ince kumları, Acarlar Longozu ile Karasu yaz aylarında tatilseverlerin uğrak noktasıdır. İstanbul’a yakınlığı nedeniyle hafta sonları binlerce kişi yemyeşil doğada piknik yapmak, kafa dinlemek ve yorgunluk atmak için Karasu’yu gelmektedir. Karadeniz ikliminin hakim olduğu Karasu’da yaz ayları aşırı sıcaklar olmamakla birlikte kışlar soğuk geçmez. Her mevsim yağışlıdır.

Bize katılın, emlak ofisinizi ekleyin! kazancını katlayan binlerce kurumsal üyemizden biri olun.

Daha çok kazanmayı hayal edip üye olan binlerce kurumsal iş ortağımızın hayali gerçek oldu. Siz de şimdi onlardan biri olun. Bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Üye Ol 0532 673 2103

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım!